sipariş hattı
0216 337 0089

Sepetim0Item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

HAKKIMIZDA

seksokolik.com sektöre ilk adım attığından bu yana liderliğini korumuş Netnete Medya İnt. Hizm. Tic. Ltd. Şti. firmasına ait bir sitedir.

seksokolik.com, gizlilik ve özel hayata saygı çerçevesi altında siz değerli müşterilerine cinsel hayatınıza farklılık katacak birbirinden farklı erotik, fantazi, cinsel ürünlerin satışını ve tanıtımını yapmak amaçlı kurulmuş bir sitedir.

seksokolik.com mahremiyetinize verdiği önemden dolayı, uyguladığı ciddi gizlilik politikası ile kendiniz ve sevdikleriniz için binlerce ürün arasından satın alacağınız ürünleri sadece sizin ve sizin görmenizi istediğiniz kişiler tarafından görülmesine imkan sağlar.

Siz değerli müşterilerimizin cinsel tercihlerini gözardı etmeyerek ürün katagorilerini belirlemiş ve böylelikle sizlere rahat bir alışveriş imkanı sunmuş olan seksokolik.com, seks shop internet alışveriş siteleri arasında yeni bir çığır açmıştır.

Müşteri memnuniyeti, orijinal ürün, hijyen, ve gizlilik maddelerine öncelik tanıyan seksokolik.com profesyonel, genç ve dinamik ekibi ile ve 7/24 hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi hedeflemiş ve hedefine ulaşmıştır.

Satış ve satış sonrası soru ve sorunlarınız için deneyimli müşteri hizmetleri personellerimizden telefon veya mail yoluyla 7/24 bilgi alabilir ve çözüme kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Amacımız; ziyaretçi ve müşterilerimizin cinsel hayatlarını yeni ve farklı ürünlerle renklendirirken, satış ve sunum politikamızla erotik shop kavramına yeni bir boyut kazandırmak ve bu yolda öncü olmaktır.

Saygılarımızla,

seksokolik.com | destek ekibi


Netnete Medya İnternet Bil.Hizm. ve Elek. Tic.Ltd.Şti

Adres : Osmanağa Mahallesi Yoğurtçu Şükrü Sokak No:47/A Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri : 0216 337 0089  -  0532 338 3018

WhatsApp Destek Hattı : 0532 338 3018

Mersis No : 0631062797792302 (T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt No)

Kayıtlı E-Posta Adresi : netnete@hs01.kep.tr

E-Posta Adresi : info@seksokolik.com

www.seksokolik.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemine (ETBİS) kayıtlı bir sitedir.