Titreşimli Vibratörler

Titreşimli Vibratörler

Orgazm olmak için en etkili seks oyuncağı olan vibratörler farklı işlevselliği ve boyutları ile seksokolik.com da. Vibratör çeşitlerini sıralayacak olursak; G-noktası uyarıcı vibratör, klasik vibratör, tavşan vibratör, realistik vibratör, şarj edilebilir vibratör, masaj yapan vibratör, döner başlı vibratör gibi bir çok farklı isim ve özellikte olanları yazabiliriz. Bu sebeple vibratör seçerken gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu iyi tayin etmeniz gereklidir.

Vibratörler genellikle klitoris uyarıcı ve vajinal orgazm için kullanılır. Bunun yanı sıra anal orgazm içinde değerlendirilebilecek vibratörler bulunmaktadır. Çeşitli boyut, farklı titreşim modları ve renk seçenekleri mevcuttur. Şarj edilebilen veya pille çalışan versiyonları olan vibratörler partnerinizle veya tek başınıza seks hayatınızı renklendirir.

Menopozun en rahatsız edici semptomlarından bazıları jinekolojiktir. Östrojen hormonunun düşmesi, vajinanın kuru olmasına ve bu sebeple ağrılı cinsel ilşikiye yol açabilir ve cinsel yönelimi azaltabilir. Fakat vibratörler bu semptomları vajinal duvarların elastikiyetini arttırarak ve cinsel sansasyonu iyileştirerek giderebilir.

Çoğu kadın sadece cinsel ilişki yoluyla orgazm olamaz, klitorisin uyarılması doruk noktalarını tatmin etmenin anahtarı olabilir ve vibratörler bunu daha kolay hale getirebilir. Kadınların orgazm olmaları çok daha uzun sürebilir bu sebeple bir vibratörün faydası olabilir.

Vajinismus yani kadının vajinal kaslarının istemsizce kasılmaları sonucu penisin vajina içerisine girememesi problemi içinde yardımcı olacak vibratörler de bulunmaktadır. Bunun için en ince vibratör ile başlanması ve yavaş yavaş bir sonraki boyuta ilerlenmesi faydalı olabilir.


Kredi kartı ile %7, Havale&EFT ile %10 ek indirim.

Ücretsiz Kargo ! ! !

Konuma Göre
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Izgara Liste

90 sayfa başı

Ürünler 1 - 90 / Toplam 150

Sayfa:
  1. 1
  2. 2
Konuma Göre
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Izgara Liste

90 sayfa başı

Ürünler 1 - 90 / Toplam 150

Sayfa:
  1. 1
  2. 2